Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.0- Love in the Big CityRated ★ 3.0
AemaRated ★ 3.0
BloodhoundsRated ★ 2.0
Han RiverRated ★ 1.0- Good BoyRated ★ 2.0
S LineRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0- JoeunsaramRated ★ 3.0
All About My RomanceRated ★ 2.5
BrainRated ★ 3.0
Harvest VillaRated ★ 2.5
UnicornRated ★ 2.0
Move to HeavenRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Dear HongrangRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Hyper KnifeRated ★ 3.0
Zero DayRated ★ 3.0