Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.5
DuneRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
I'm Not There.Rated ★ 4.0
ZatoichiRated ★ 3.0
Death ProofRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.0