Titles you rated
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Blue ValentineRated ★ 4.5
Sasquatch SunsetRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
City LightsRated ★ 4.0- EachRated ★ 2.0
Today's CinemaRated ★ 4.0- It's Going to Explode One DayRated ★ 3.0
Audition 109Rated ★ 1.5
GirlfriendsRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
A Short Film About LoveRated ★ 4.5- StairwayRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 3.0
IncoherenceRated ★ 3.5