Titles you rated
The Last of Us Season 2Rated ★ 0.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 1.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The TrunkRated ★ 1.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.5
High School Mystery ClubRated ★ 4.5
Fool Me OnceRated ★ 2.0
The BequeathedRated ★ 1.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5