Titles you rated
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 1.0
Emergency CoupleRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 3.0- New NonstopRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 1.0
Protect the BossRated ★ 1.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 2.5