Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Agent Cody BanksRated ★ 0.5
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
17 AgainRated ★ 3.0
The DUFFRated ★ 3.0
John Tucker Must DieRated ★ 2.5
CrushRated ★ 2.0
Mean Girls 2Rated ★ 1.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
MatildaRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0