Titles you rated
Backstreet RookieRated ★ 0.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
One Spring NightRated ★ 2.0
Youn's KitchenRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 1.5
LiveRated ★ 3.0
Ugly AlertRated ★ 1.5
While You Were SleepingRated ★ 2.5
At EighteenRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Something About 1%Rated ★ 2.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.5
Something in the RainRated ★ 2.0