Series
Ratings
484
Through the DarknessRated ★ 3.5
TrolleyRated ★ 2.5
MotherRated ★ 4.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5
Heaven? ~My Restaurant, My Life~Rated ★ 3.0
Unsung CinderellaRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 3.5
Hey Handsome!Rated ★ 3.5
The Men of the Wada FamilyRated ★ 3.5
Kotaki Brothers and ShikuhakkuRated ★ 4.0
Dr.ChocolateRated ★ 2.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5