Movies
Ratings
128
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
300Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.5
RiddickRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
FlippedRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5