Movies
Ratings
142
GladiatorRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
Star TrekRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
U-571Rated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5