Titles you rated
Steel RainRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Annabelle: CreationRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
PandoraRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0