Titles you rated
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Painter of the WindRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Famous PrincessesRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0