Titles you rated
Friendly RivalryRated ★ 3.0- History of ScruffinessRated ★ 1.5
NewtopiaRated ★ 0.5
Backstreet RookieRated ★ 1.5
AdolescenceRated ★ 5.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 2.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Political FeverRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
The DealRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 1.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5