Movies
Ratings
514
SpotlightRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Detective Conan: Private Eye in the Distant SeaRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
Take Care of My CatRated ★ 3.0- ChangeRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5