Titles you rated
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
King of ComedyRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
SnatchRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
The Iron GiantRated ★ 2.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0