Movies
Ratings
655
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 3.0
GlassRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5