Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
TangledRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0