Titles you rated
The MummyRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.0
ChawRated ★ 1.0
PushRated ★ 5.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
The TuxedoRated ★ 3.0
The Lost BladesmanRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 4.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 3.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0
House of WaxRated ★ 3.0