Movies
Ratings
596
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
SingRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 4.5
BluebeardRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0