Titles you rated
Cold MountainRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.0
The Rules of the GameRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Reservation RoadRated ★ 4.0
The DinnerRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Brief EncounterRated ★ 4.0
Quo VadisRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.5
Small Time CrooksRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.5
Before I Go to SleepRated ★ 3.0
Instant FamilyRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
The Wolf HourRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 3.0