Titles you rated
LifeRated ★ 3.0
AntichristRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
The DepartedRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 3.0
GoodFellasRated ★ 3.5
SilenceRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
JackieRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 3.0