Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 4.5
The Strangers: Prey at NightRated ★ 2.5
CoralineRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 2.5
HushRated ★ 2.5
The CraziesRated ★ 3.0
Scary Movie 5Rated ★ 3.0
Truth or DareRated ★ 2.5
The GrudgeRated ★ 2.5- SawRated ★ 3.5