Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.0
The DefectsRated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0- Good BoyRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
HappinessRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
The Worst of EvilRated ★ 2.5