Series
Ratings
16
Hidden SingerRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 3.5
HeroesRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 3.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 2.5- The Lost RoomRated ★ 4.5