Titles you rated
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The CreatorRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
MoonfallRated ★ 1.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0