Titles you rated
FameRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.0
The BrosRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 3.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 2.5
TraffickersRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0