Movies
Ratings
663
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.0
Rolling GirlRated ★ 3.5
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
Clouds of Sils MariaRated ★ 4.5
The ArtistRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 4.5
Jacquot of NantesRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 5.0
Matthias and MaximeRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
Happy HourRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.5
TransitRated ★ 4.5
PoetryRated ★ 5.0
Certain WomenRated ★ 4.0