Titles you rated
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
And, LiveRated ★ 2.5- Free and Easy: The Rookie Densuke HamasakiRated ★ 2.5
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.5- War of MoneyRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.0
- トリハダRated ★ 5.0