Movies
Ratings
182
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Detective Conan: Countdown to HeavenRated ★ 3.5
Detective Conan: Sunflowers of InfernoRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 4.0
MY HERO ACADEMIA: Two HeroesRated ★ 3.5
Detective Conan: The Last Wizard of the CenturyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
Detective Conan: The Fourteenth TargetRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0- Crayon Shin-chan: Shrouded in Mystery! The Flowers of Tenkazu AcademyRated ★ 3.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
Blue Lock: Episode NagiRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5