Series
Ratings
100
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 4.5
- Naruto Shippūden Season 8Rated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0