Movies
Ratings
54
JokerRated ★ 3.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 5.0
Odd ThomasRated ★ 2.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Little ManRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 3.0