Series
Ratings
103
SF8Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 2.5
All About My RomanceRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Gold TowerRated ★ 3.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5