Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ExitRated ★ 2.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.5