Movies
Ratings
2457
BallerinaRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
Purple NoonRated ★ 4.5
Back in ActionRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Kids ReturnRated ★ 4.0
Uncut GemsRated ★ 4.0
HungerRated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Bad GeniusRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 1.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5