Series
Ratings
708
As You Stood ByRated ★ 3.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 4.0
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
AgencyRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Life's PunchlineRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Tastefully YoursRated ★ 1.5
Nine PuzzleRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 1.5
KarmaRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 2.0
Love ScoutRated ★ 2.0