Titles you rated
The MartianRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 2.0
Leaving Las VegasRated ★ 3.0
Enter the DragonRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Dr. NoRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Basic InstinctRated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 2.5