Movies
Ratings
445
FrankensteinRated ★ 3.0
The RosesRated ★ 2.5
Memoir of a SnailRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 0.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Love Lies BleedingRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.0