Movies
Ratings
1159
Enola HolmesRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 1.5
#AliveRated ★ 1.5
Jazzy MisfitsRated ★ 2.5
The Devil All the TimeRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.0
SullyRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 3.0