Titles you rated
Doctor PrisonerRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
S LineRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.5
Moebius Project 2012: The VeilRated ★ 3.0
The VeilRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 3.5
Queen of DivorceRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 2.5
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Åre MurdersRated ★ 2.5
Royal Secret Inspector JoyRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
I'll Become a Villainess That Will Go Down in History: The More of a Villainess I Become, the More the Prince will Dote on MeRated ★ 3.0
Our HomeRated ★ 3.5
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 4.0
The Golden SpoonRated ★ 3.5