Movies
Ratings
1560
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 0.5
The End of the StormRated ★ 0.5
Son of SaulRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Escape from PretoriaRated ★ 3.5- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 2.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
The Power of the DogRated ★ 4.5
577 ProjectRated ★ 0.5
Don't Look UpRated ★ 5.0
The MediumRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 0.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 4.5
Night in ParadiseRated ★ 3.0