Titles you rated
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Our PresidentRated ★ 4.5
If OnlyRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 2.5
Snowy RoadRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5