Titles you rated
Eromanga SenseiRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 3.5
A Certain Scientific Railgun TRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 3.5
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.5
ChobitsRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0