Titles you rated
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 5.0
HinamatsuriRated ★ 3.5
Sweetness & LightningRated ★ 4.0
Elegant Yokai Apartment LifeRated ★ 3.5
Tari TariRated ★ 4.0
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Angel Beats!Rated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
Recovery of an MMO JunkieRated ★ 3.0- Sound! EuphoniumRated ★ 4.0
- WORKING!!!Rated ★ 4.0
Servant X ServiceRated ★ 4.0- WORKING'!!Rated ★ 4.5