Titles you rated
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 1.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 0.5
Olympus Has FallenRated ★ 1.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.5
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 1.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
LoganRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 0.5
Kong: Skull IslandRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 1.0
InfernoRated ★ 1.5
The Boss BabyRated ★ 1.0
John WickRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.0
Lights OutRated ★ 3.0
SplitRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 2.0