Titles you rated
Who Saw the Peacock Dance in the Jungle?Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
AsuraRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.0
High School Mystery ClubRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Riverdale Season 5Rated ★ 1.5