Series
Ratings
50
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Extremely Inappropriate!Rated ★ 3.5
Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
First Penguin!Rated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 5.0
Dokkaebi: Wisdom HuntersRated ★ 1.0
Reborn RichRated ★ 3.0
Operation LoveRated ★ 4.0
Life's PunchlineRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Damn Good CompanyRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 2.5
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5