Titles you rated
ElementalRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
The Imaginarium of Doctor ParnassusRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Man from U.N.C.L.E.Rated ★ 3.5
Rough NightRated ★ 2.5
The Legend of TarzanRated ★ 3.0
Coin Locker GirlRated ★ 3.0
Feng ShuiRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
The Bacchus LadyRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
LavaRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.0