Movies
Ratings
528
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 4.5
Society of the SnowRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0