Series
Ratings
43
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
BargainRated ★ 4.0
Stock StruckRated ★ 4.0
Matrimonial ChaosRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0