Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The World of KanakoRated ★ 4.0
Ernest & CelestineRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
MudRated ★ 4.0
The Mountain IIRated ★ 2.5
The Book of LifeRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.5
PadakRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 2.5
The DoubleRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
CapernaumRated ★ 4.5